Zamknij

Branża

  • Inne

Oczekiwane wykształcenie

  • Podstawowe

Lokalizacje

  • Komorniki
    (62-052)

Forma zatrudnienia

  • pełny etat

Pracodawca ma prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Praca na stanowisku Magazynier - Komorniki

Komorniki

, Eurokadra S.A.
157 dni do końca
Opublikowane 2023-10-17 11:05:35

Opis działalności firmy

Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Magazynier - Komorniki
Komorniki

Opis stanowiska

NA CZYM POLEGA PRACA NA MAGAZYNIE KOMORNIKI?

  • kompletacja towaru,
  • pakowanie towaru
  • kompletacja odbywa się z regału do skrzynki
  • praca ze skanerem,
  • przygotowywanie zamówień w magazynie z kosmetykami zgodnie z listą

Wymagania

PRZYGOTOWALIŚMY OFERTĘ PRACY NA STANOWISKO PRACA NA MAGAZYNIE KOMORNIKI DLA OSÓB, KTÓRE:

  • są dyspozycyjne (praca na 3 zmiany: 6-14, 14-22, 22-6)
  • praca 5 dni w tygodniu
  • są odpowiedzialne i zorganizowane
  • mają dobry stan zdrowia
  • potrafią planować i organizować swoją pracę

Oferujemy

CO ZYSKUJESZ DOŁĄCZAJĄC DO ZESPOŁU?

  • stabilne zatrudnienie w firmie
  • terminowe wynagrodzenie
  • wynagrodzenie podstawowe + premia frekwencyjna co miesiąc (300 zł) + premia frekwencyjna co kwartał za 3 miesiące (300 zł brutto) + premia wydajnościowa co miesiąc (do 1200 zł brutto)
  • możliwość nadgodzin (dodatkowo płatnych)
  • możliwość zakwaterowania